کنترل موبایل از راه دور فرزند

برنامه کاملا مخفی کنترل موبایل همسر و فرزند از راه دور

کنترل موبایل فرزند از راه دور

کنترل موبایل فرزند از راه دور

متاسفانه کنترل موبایل فرزند نیاز به مهارت بسیاری دارد اما اپلیکیشن XD SPY برای شما والدین یک فرصت بسیار بزرگ است تا از فرزندانتان مراقبت کنید.

شما با نصب XD SPY میتوانید به راحتی زمان آنلاین شدن فرزندتان را کنترل کنید زیرا XD SPY فقط با یک کلیک به شما آنلاین بودن یا نبودن فرزندتان را اطلاع میدهد.

ردیابی موقعیت مکانی فرزند

شما فقط با یک کلیک می توانید موقعیت مکانی فرزند را هم کنترل و اطمینان حاصل کنید که برای فرزندتان مشکلی پیش نیامده است و به مدرسه رسیده است.و یا اگر برای او در راه مشکلی پیش بیاید و نتواند تماس های شما را پاسخگو باشد.میتوانید موقعیت او را ردیابی و سریع به آنجا بروید تا به او کمک کنید.

کنترل تماس های فرزند

شما میتوانید به تماس های اخیر و لیست مخاطبین دسترسی کامل و بدون محدودیت داشته باشید.علاوه بر این میتوانید به مکالمات فرزندتان گوش دهید تا اگر مسئله ای بدون اطلاع شما بیان شد با خبر شوید.

کنترل پیامک های فرزند

شما می توانید به پیامک های فرزندتان دسترسی داشته باشید و آنهارا کنترل کنید.تا اگر تهدیدی برای فرزندتان وجود داشت از آن جلوگیری کنید.

کنترل اینستاگرام گوشی فرزند

شما میتوانید با نصب XD SPY ، به صورت نامحسوس اینستاگرام موبایل فرزندتان را از راه دور مدیریت و از آنها در مقابل ضررهای اینترنتی محافظت کنید.

کنترل تلگرام گوشی فرزند

با وجود این اپلیکیشن منحصر به فرد دیگر لازم نیست نگران امنیت فرزندتان باشید.زیرا این برنامه فقط در چند ثانیه پیام های تلگرام فرزندتان را در اختیار شما والدین عزیز قرار میدهد.تا از آنها مطلع و در صورت وجود تهدیدی برای فرزندتان از آن باخبر شوید.

کنترل واتساپ گوشی فرزند

XD SPY از قدرت عملکرد بالایی برخوردار است و فقط در چند ثانیه اطلاعات دریافتی واتساپ فرزندتان را برای شما ارسال میکند.شما نیز در صورت وجود تهدیدی برای فرزندتان از آن آگاه می شوید.

کنترل نامحسوس گوشی فرزند

کنترل نامحسوس گوشی فرزند

هدف از راه اندازی سامانه کنترل و نظارت فرزندان این است که والدین محترم کشور عزیزمان ایران بتوانند به صورت کامل بر فرزندان زیر ۱۸ سال خود نظارت و کنترل کامل در اجتماع و فضای مجازی که محیطی کاملا مفید و در عین حال خطرناک است داشته باشند.

این گونه میتوانیم فرزندان صالح در حد فرهنگ ایران فراهم سازیم که در آینده میتوانند نقش بسزایی در ساخت زندگی ایده آل مد نظر والدین و خود فرزند ایفا سازند . امید است سامانه نظارت و کنترل فرزندان نقش کوچکی در این امر داشته باشد.

شما توسط کنترل موبایل از راه دور XDspy میتوانید چندین فرزند خودرا همزمان کنترل کنید و محدودیتی وجود ندارد در تعداد موبایل تحت کنترل.

ضبط مکالمه گوشی فرزند

ضبط مکالمه گوشی فرزند یکی از بزرگترین امکانات این برنامه است که صدای مکالمات فرزند را در اختیار شما می گذارد.

ارسال پیامک از موبایل فرزند به دیگران

شما می توانید با این اپلیکیشن از گوشی فرزندتان برای دیگران پیامک ارسال کنید.

کنترل ایمیل گوشی فرزند

شما والدین عزیز میتوانید حتی به ایمیل های فرزندتان که از سایت های مختلف اینترنتی ارسال میشود دسترسی داشته باشید. تا کاملا مطلع شوید که کودکتان از چه سایت هایی در طول بازدید کرده است.

کنترل اپلیکیشن های گوشی فرزند

به همین ترتیب این نرم افزار لیست برنامه های فرزند را به شما نشان می دهد این گونه متوجه می شوید فرزندتان از چه برنامه هایی استفاده می کند.

کنترل مخاطبین فرزند

با این قابلیت شما می توانید لیست مخاطبین فرزند را مشاهده کنید.

کنترل میکروفون گوشی فرزند

با این قابلیت شما می توانید صدای محیط اطراف فرزند را ضبط کنید و متوجه شوید فرزند کجا است.

کنترل کامل گوشی فرزند

کنترل کامل گوشی فرزند

شما با (XD SPY)  میتوانید کنترل واتساپ ، کنترل تلگرام و کنترل اینستاگرام فرزندتان را داشته باشید.همچنین شما میتوانید کنترل موقعیت مکانی فرزند را در دست داشته باشید

(XD SPY) فرصت بسیار خوبی برای شما والدین فراهم کرده تا بتوانید از فرزندانتان در برابر خطراتی که در فضای مجازی وجود دارد حمایت کنید.