مهم ترین دلایل ردیابی موبایل فرزند که باید بدانید

توسط

با توجه به اینکه اینترنت در حال رشد است و تمامی سنین به صورت جدی درگیر آن شده اند هنوز بسیاری از والدین اقدام به ردیابی موبایل فرزند خود نکرده اند. ما در اینجا شما را با مهم ترین دلایل ردیابی موبایل فرزند آشنا خواهیم کرد تا به خوبی از اهمیت ردیابی موبایل فرزند آگاه شوید.

۱. امنیت اینترنتی مهم ترین دلایل ردیابی موبایل فرزند

اولین موردی که در لیست مهم ترین دلایل کنترل گوشی کودکان قرار داده ایم نبود امنیت اینترنتی است. فضای مجازی مشابه دنیای واقعی است. در نگاه اول اینترنت یکی از بی ضرر ترین سرگرمی ها برای فرزندان است. اما درواقع خطرناک ترین اتفاقات در فضای مجازی اتفاقاتی هستند که در حال وقوع است و فرزندان شما از آن غافل هستند.

دلایل ردیابی موبایل فرزند
امنیت اینترنتی مهم ترین دلیل ردیابی فرزند

به صورت کلی شما میتوانید بر بیشتر اتفاقات خود در زندگی واقعی کنترل داشته باشید اما با ورود فرزندان به فضای مجازی آن ها نیز به عنوان یکی از اهداف شرکت های تبلیغاتی قرار میگیرند. این به آن معناست که طرز فکر ، علایق و اهداف آن ها به صورت مستمر به همان شکلی در می آید که بتوانند آن ها را جذب محصولات و خدمات خود کنند.

بنابراین شما باید بدانید فرزندان شما به هیچ عنوان امینت مطلق در فضای مجازی ندارند. همین نیز میتواند مهم ترین دلیل برای کنترل فعالیت های فرزند تان در فضای مجازی باشد.

۲. دسترسی بی حد و مرز فضای مجازی

هر فردی در زندگی شخصی خود مرز های تعیین شده ای دارد که بر اساس این مرز ها نوع برخورد خود در مواجهه با مشکلات زندگی را تعیین میکند. فضای مجازی برخلاف دنیای واقعی فرزندان را تشویق به استفاده بدون مرز میکند.

دلایل استفاده از نرم افزار های کنترل گر از دور
دسترسی بی حد و مرز فضای مجازی

آگاهی از اتفاقات و اخباری که در نگاه اول جذب کننده است اما میتواند باعث ایجاد درگیری ذهنی برای کودکان شود یکی از عادی سازی شده ترین اتفاقات است. از طرفی دیگر تمامی بازی هایی که امروزه منتشر میشوند دارای محدودیت های سنی هستند.

اما بسیاری از کودکان و نوجوانان اهمیتی به محدودیت های سنی نمیدهند و شما به عنوان والدین باید بتوانید بر تمامی فعالیت های کودکان خود نظارت داشته باشید.

۳. ارتباطات در شبکات اجتماعی (دلایل ردیابی موبایل فرزند)

امروزه بخش بسیار بزرگی از ارتباطات در شبکات اجتماعی انجام میشود. بسیاری از چت های مهم از طریق واتساپ و تلگرام انجام میشود. بنابراین اگر برای فرزند شما مشکلاتی پیش بیاید میتواند از یک مکالمه کوتاه در شبکات اجتماعی شروع شود.

چرا موبایل فرزندان را کنترل کنیم
ارتباطات در شبکات اجتماعی

از طرفی دیگر انتخاب یک دوست مناسب به خصوص در سنین نوجوانی بسیار اهمیت دارد. بنابراین استفاده از نرم افزار های ردیابی که به کنترل پیامک های فرزندان تان در فضای مجازی کمک کند میتواندقدم بزرگی در حل مشکلات خانوادگی باشد.

۴. آگاهی از موقعیت مکانی فرزندان در طول روز

وقتی سرکار هستید، در حال خرید کردن یا بیرون از خانه هستید دقیقا نمیدانید که فرزندتان در چه مکانی است. خطرات همیشه و در هر مکانی در کمین فرزندانتان هستند و ممکن است آنها را با خود درگیر کنند. به همین دلیل ردیابی موقعیت مکانی فرزندان بسیار اهمیت دارد.

ردیاب گر موقعیت مکانی فرزند در گوشی فرزند
آگاهی از موقعیت مکانی فرزند در طول روز

بنابراین استفاده از یک اپلیکیشن ردیابی که امکان کنترل موبایل فرزند به صورت آنلاین را فراهم کند راه حلی عالی برای شما خواهد بود. این اپلیکیشن ها به شما کمک میکنند در هر زمان و مکانی موقعیت مکانی دقیق کودکان را کنترل کنید.

۵. کنترل رشد و تغییرات طرز فکر فرزند (دلایل ردیابی موبایل فرزند)

با توجه به اینکه هر چه فرزندان رشد سنی داشته باشند شاهد تغییراتی از لحاظ بلوغ و تکامل فکری نیز خواهند بود. بنابراین کنترل فرزندان در این بازه زمانی بسیار مهم است.

نظارت بر علایق و طرز فکر فرزندان
کنترل رشد و تغییرات طرز فکر فرزند

به صورت کلی مهم ترین اطلاعات هر فردی در اکانت شبکات اجتماعی او گنجانده میشود زیرا کنترل آنها برای تمامی کمپانی های اینترنتی مهم است. در نرم افزار های مختلف مانند اینستاگرام، تیک تاک و یوتیوب روبات های اینترنتی بیشترین تاپیک هایی که کاربر مشاهده کرده است را بررسی میکنند و بر اساس آنها نیز بهترین نتایج را در بخش اکسپلورر نمایش میدهند.

بنابراین شما باید بر اکانت های فرزند خود نظارت کافی داشته باشید تا بتوانید تغییرات علایق و طرز فکر او را کنترل کنید و از مشکلات آینده جلوگیری کنید.

بهترین روش ردیابی موبایل فرزند

روش ردیابی گوشی فرزند و کودک
بهترین روش ردیابی موبایل فرزند

حال سوالی که ممکن است در ذهن بسیاری از افراد به وجود بیاید این است که چگونه میتوان موبایل فرزند را ردیابی و نظارت کرد. بهترین روش استفاده از نرم افزار های کنترل نامحسوس است.

این نرم افزار ها برای نظارت آنلاین خانواده، همسر و فرزندان طراحی شده است و فضایی کار آمد برای نظارت والدین فراهم سازی میکنند.

‌XD SPY سامانه نظارت آنلاین والدین

برنامه ردیابی نامحسوس گوشی همسر و فرزندان، بهترین روش کنترل اینستاگرام
نرم افزار کنترل گوشی همسر و فرزند از دور

‌XD SPY برترین سامانه های نظارتگر فرزند است که به شما امکان کنترل ۲۴ ساعته تنها با چند کلیک را میدهد.

این نرم افزار به صورت نامحسوس و بدون هیچ اثری در موبایل فرزند فعالیت میکند و به شکل هوشمند اطلاعات را از موبایل فرزند دریافت و در کسری از ثانیه برای شما ارسال میکند.

از طرفی دیگر فضای این برنامه به راحت ترین و حرفه ای ترین شکل ممکن طراحی شده است. بنابراین با مشاهده ویدیوی آموزشی تمامی افراد میتوانند از آن بهرهمند شود.

قابلیت های XD SPY

 • کنترل دوربین جلو همسر و فرزند
 • کنترل دوربین عقب همسر و فرزند
 • ارسال پیامک از موبایل همسر و فرزند به دیگران
 • کنترل پیامک های همسر و فرزند
 • لیست تماس های اخیر همسر و فرزند
 • کنترل میکروفون گوشی همسر و فرزند
 • ضبط صدا گوشی همسر و فرزند
 • کنترل ایمیل گوشی همسر و فرزند
 • کنترل پیامرسان ها ( کنترل اینستاگرام همسر , کنترل تلگرام همسر , کنترل واتساپ همسر و… )
 • لیست اپلیکیشن های همسر و فرزند
 • کنترل مخاطبین همسر و فرزند
 • کنترل عکس های همسر و فرزند
 • ردیابی موقعیت مکانی و فرزند
 • کنترل ویدیو ها همسر و فرزند
 • کنترل فایل های شخصی همسر و فرزند
 • و بسیاری دیگر…

سوالات متداول

دلایل ردیابی موبایل فرزند چیست؟

مهم ترین دلایل ردیابی موبایل فرزند نبود امنیت، کنترل بر افکار فرزند، کنترل موقعیت مکانی و … است.

کدام اپلیکیشن برای ردیابی فرزند مناسب است؟

XD SPY بهترین نرم افزار برای کنترل موبایل فرزندان است.

چگونه از نرم افزار ردیابی فرزند استفاده کنیم؟

برای استفاده از این نرم افزار فقط کافی است آن را بر روی موبایل خود و فرزندتان نصب کنید.

بیشتر بخوانید:

ردیابی چت های واتساپ گوشی همسر و فرزند: مهم ترین دلایل ردیابی موبایل فرزند که باید بدانید نرم افزار های هک گوشی رایگان برای نظارت فرزند: مهم ترین دلایل ردیابی موبایل فرزند که باید بدانید بهترین نرم افزار مدیریت خانواده (همسر و فرزند): مهم ترین دلایل ردیابی موبایل فرزند که باید بدانید
خانه کنترل موبایل فرزند و همسر مهم ترین دلایل ردیابی موبایل فرزند که باید بدانید
User Review
0 (0 votes)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید