آموزش کنترل گوشی فرزندان به صورت نامحسوس

توسط

بهترین روش برای ردیابی موبایل فرزند استفاده از نرم افزار های نظارت گر گوشی است. حال ما شما را با آموزش کنترل گوشی فرزندان به صورت نامحسوس آشنا خواهیم کرد تا بتوانید به آسانی از خانواده تان مراقبت کنید.

نرم افزار کنترل موبایل فرزند XD SPY

برنامه ردیابی نامحسوس گوشی همسر و فرزندان
نرم افزار کنترل گوشی همسر و فرزند از دور

در ابتدا باید به دنبال یک نرم افزار برای کنترل موبایل فرزندتان باشید. به همین دلیل نیز ما به شما نرم افزار کنترل موبایل فرزند (XD SPY) را معرفی میکنیم. این برنامه به شما کمک میکند به راحتی و در هر مکانی کنترل کامل گوشی فرزندتان را در دست داشته باشید.

این برنامه بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما والدین عزیز ارائه میدهد. XD SPY به شما کمک میکند به سراسر موبایل فرزندتان مانند موقعیت مکانی، مخاطبین، پیام ها، واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و… او دسترسی داشته باشید.

دانلود برنامه کنترل گوشی همسر و فرزند XD SPY

آموزش کنترل گوشی فرزندان از دور
دانلود برنامه کنترل گوشی همسر و فرزند

برای دانلود نرم افزار ردیاب از دور فقط کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید و آن را به صورت مستقیم دانلود کنید. این برنامه در تمام نسخه های اندروید قابل اجرا است و به صورت حرفه ای خود را با هر نسخه از اندروید سازگار میکند.

پس از دانلود این اپلیکیشن فقط کافی است وارد آن شوید و طبق ویدیو زیر ابتدا برنامه ردیابی را که در قالب آنتی ویروس است را دانلود و در موبایل فرزندتان نصب کنید پس از نصب فقط کافی است کد مخصوص خود را خود را وارد آنتی ویروس کنید. به این ترتیب از زمان نصب آنتی ویروس در گوشی فرزند شما به تمام بخش های گوشی او دسترسی کامل خواهید داشت.

آیا برنامه ردیاب گوشی فرزند کاملا مخفی است؟

امروزه برنامه های بسیاری با عنوان ردیاب مخفی موبایل در اینترنت وجود دارند. اما مسئله اصلی اینجاست که آیا ردیاب مخفی وجود دارد یا نه؟ با توجه به اینکه امنیت اندروید روز به روز در حال افزایش است بنابراین امکان مخفی شدن هیچ برنامه ای وجود ندارد.

برنامه ردیابی موبایل فرزند کاملا مخفیانه فعالیت میکند؟
آیا نرم افزار کنترل موبایل از دور مخفی فعالیت میکند؟

به همین دلیل نیز نرم افزار xd spy در قالب آنتی ویروس در گوشی فرزند نصب میشود اما در واقع پل ارتباطی میان شما و موبایل فرزندتان است. به این ترتیب این برنامه به صورت کاملا نامحسوس فعالیت میکند . در عین حال به صورت مخفی اطلاعات موبایل فرزند را دریافت و برای شما ارسال میکند.

قابلیت های نرم افزار ردیابی از دور

ویژگی ها برنامه ردیاب از راه دور
قابلیت های اپلیکیشن نظارتی فرزندان از دور

نرم افزار کنترل گر xd spy ویژگی های متعددی دارد که کنترل موقعیت مکانی و پیام ها فقط بخش بسیار کوچکی از آن است. با استفاده از نرم افزار ردیابی از دور شما میتوانید به سراسر موبایل فرزند مانند موارد زیر دسترسی کامل و بدون محدودیت داشته باشید.

 • کنترل دوربین جلو فرزند
 • کنترل دوربین عقب فرزند
 • ارسال پیامک از موبایل فرزند به دیگران
 • کنترل پیامک های فرزند
 • لیست تماس های اخیر فرزند
 • کنترل میکروفون گوشی فرزند
 • ضبط صدا گوشی فرزند
 • کنترل ایمیل گوشی فرزند
 • کنترل پیامرسان ها ( کنترل اینستاگرام فرزند , کنترل تلگرام فرزند , کنترل واتساپ فرزند و… )
 • لیست اپلیکیشن ها
 • کنترل مخاطبین فرزند
 • کنترل عکس های فرزند
 • ردیابی موقعیت مکانی
 • کنترل ویدیو ها فرزند
 • کنترل فایل های شخصی فرزند
 • و بسیاری دیگر…

چرا از XD SPY برای ردیابی گوشی فرزند استفاده کنیم؟

پیدا کردن یک برنامه ردیاب خوب بسیار دشوار است. درواقع یک اپلیکیشن نظارت آنلاین باید بتواند تمام نیاز های والدین را برای دسترسی کامل به گوشی فرزندشان فراهم کند. باید بتواند در سریع ترین زمان بهترین خدمات را ارائه دهد.

چرا برای ردیابی موبایل فرزند از برنامه xd spy استفاده کنیم؟
دلیل استفاده از xd spy برای کنترل

به همین دلیل نیز xd spy بهترین گزینه برای شماست زیرا با استفاده از این نرم افزار به راحتی و بدون هیچ محدودیتی میتوانید به سراسر موبایل فرزندتان دسترسی آزاد داشته باشید و او را به صورت کامل نظارت کنید.

آیا همه ردیاب ها واقعی هستند؟

امروزه تعداد برنامه های غیر واقعی و بسیار افزایش یافته است و کاربران به سختی میتوانند به یک نرم افزار اعتماد کنند و از آن استفاده کنند. درواقع ممکن است پس از نصب و راه اندازی آنها متوجه شوید که اصلا حقیقت ندارد و قابل اجرا نیست.

همه ردیاب های فرزند حقیقی هستند؟
آیا تمام ردیاب ها واقعی هستند

به همین دلیل است که ابتدا باید از صحت و حقیقی بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس آن را نصب و راه اندازی کنید. از همین سو ما به شما XD SPY را معرفی میکنیم. این نرم افزار یکی از محبوب ترین و برترین برنامه های ردیابی از دور است. این برنامه به صورت کاملا تضمینی ارائه میشود و شما میتوانید با خیالی راحت آن را نصب کنید و بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.

سوالات متداول

بهترین روش برای نظارت فرزندان چیست؟

روش های فراوانی برای کنترل و نظارت بر فرزندان وجود دارد. اما بهترین روش استفاده از نرم افزار ردیابی و نظارت گر از دور است. این اپلیکیشن به شما کمک میکند به آسانی و بدون هیچ مانعی گوشی خانواده خود را نظارت کنید.

چگونه از نرم افزار ردیاب استفاده کنیم؟

برای استفاده از نرم افزار ردیابی از دور فقط کافی است آن را از اینجا به صورت مستقیم دانلود و در موبایل تان نصب کنید و طبق ویدیوی آموزشی آن را راه اندازی کنید.

چه برنامه ای برای کنترل گوشی فرزندان مناسب است؟

یک نرم افزار ردیاب خوب باید چند ویژگی مهم داشته باشد. نصب و راه اندازی آسان، سرعت قابل قبول، سازگاری با هر نسخه از اندروید از جمله ویژگی هایی است که باید داشته باشد.


بیشتر بخوانید:

نظارتگر موبایل فرزند کاملا نامحسوس: آموزش کنترل گوشی فرزندان به صورت نامحسوس بهترین برنامه برای ردیابی گوشی فرزند از دور: آموزش کنترل گوشی فرزندان به صورت نامحسوس دانلود نرم افزار کنترل گوشی همسر مخفی: آموزش کنترل گوشی فرزندان به صورت نامحسوس بهترین روش برای کنترل موبایل همسر: آموزش کنترل گوشی فرزندان به صورت نامحسوس
خانه کنترل موبایل فرزند و همسر آموزش کنترل گوشی فرزندان به صورت نامحسوس

User Review
0 (0 votes)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید