ردیاب موبایل همسر کاملا واقعی

برنامه ردیاب گوشی همسر | 100٪ واقعی

توسط

امروزه خطرات بسیاری در فضای مجازی وجود دارد که امنیت خانواده را به خطر می اندازد و بسیاری از سرپرستان خانواده به دنبال راهی برای ردیابی گوشی همسر و خانواده خود هستند. اگر شما نیز به دنبال راهی برای ردیابی گوشی همسرتان هستید پس ما در اینجا به شما اپلیکیشن ردیاب گوشی همسر (XD SPY) را معرفی میکنیم تا بتوانید به عنوان سرپرست یک خانواده از سلامت روحی فرزندان و همسر خود اطمینان حاصل کنید یا در صورت وجود خطر از آن مطلع شوید.

برنامه ردیاب گوشی همسر به صورت مخفیانه

همانطور که میدانید بهترین روش برای کنترل گوشی استفاده از برنامه ردیاب همسر است. این برنامه در کمترین زمان اطلاعات درخواستی شما را در اختیارتان میگذارد و به نظارت بر موبایل همسر تان کمک میکند. برای کار کردن با این برنامه نیازی به یادگیری هیچ حرفه ای ندارید و فقط کافی است آن را در موبایل خود فرزندتان راه اندازی کنید سپس میتوانید به سراسر موبایل او دسترسی داشته باشید.

دانلود برنامه ردیاب گوشی همسر به صورت مخفیانه
نرم افزار ردیابی گوشی همسر به صورت مخفی

با این برنامه میتوانید تماس ها، پیام ها، فایل ها، موقعیت مکانی و … گوشی همسر را ردیابی کنید. همچنین این برنامه به صورت مخفیانه عمل میکند و همسر تان متوجه نصب آن بر روی موبایلش نمیشود و در عین حال شما میتوانید به صورت کامل به بخش های مختلف گوشی او دسترسی داشته باشید.

یکی دیگر از بهترین نکات درباره برنامه کنترل موبایل همسر سرعت و عملکرد فوق العاده آن است. همچنین دسترسی به قابلیت های این برنامه بسیار آسان است و شما میتوانید به تمام ویژگی ها در صفحه اصلی دسترسی داشته باشید.

نرم افزار ردیاب گوشی همسر از راه دور

اگر بخواهیم کمی بیشتر با نرم افزار ردیاب گوشی همسر از راه دور آشنا شویم باید بگوییم که این برنامه با گرفتن مجوز های مختلف در گوشی همسر مجوز دسترسی یا مشاهده بخش های مختلف گوشی همسر را برای شما فراهم میکند. به زبان ساده تر این نرم افزار به عنوان واسط بین شما و گوشی همسر عمل میکند و وظیفه اش ارسال اطلاعات همسر به محض آنلاین شدن برای شماست این اطلاعات شامل: موقعیت مکانی، تماس ها و ضبط مکالمات، فایل ها ( عکس ها، ویدیو ها و ..)، پیام ها، میکروفون گوشی و.. میشود.

نرم افزار ردیابی گوشی همسر از دور و نامحسوس
نرم افزار ردیابی گوشی همسر از راه دور

وقتی که این برنامه را در موبایل خود راه اندازی کنید تعداد زیادی ویژگی را مشاهده میکنید که آنها پس از نصب برنامه در موبایل همسر قابل استفاده خواهند بود. بنابراین در ابتدا باید نسخه مخصوص را از داخل اپلیکیشن ردیاب دانلود و آن را در موبایل همسر نصب کنید. پس از نصب شما دسترسی به تمام بخش های گوشی همسر را خواهید داشت. شما میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از بخش ها تمام اطلاعات موجود در آن قسمت را مشاهده و برسی کنید تا در صورت وجود مشکل موبایل همسر خود را ردیابی و نظارت کرده باشید.

ردیابی گوشی همسر بدون نصب برنامه!!

ردیابی گوشی همسر بدون نصب برنامه عبارتی است که امروزه بسیار میشنویم و ممکن است شما نیز جز افرادی باشید که از خودتان بپرسید آیا ردیابی موبایل همسر بدون نصب برنامه امکان پذیر است؟ در جواب به این سوال باید بگوییم که کنترل موبایل بدون نصب برنامه غیر ممکن است. اگر پل ارتباطی در گوشی همسر وجود نداشته باشد پس امکان انتقال اطلاعات نیز وجود نخواهد داشت.

ردیاب گوشی همسر بدون نصب برنامه در گوشی همسر
ردیابی موبایل همسر بدون نصب برنامه

به زبان ساده تر یعنی اگر برنامه ای در گوشی همسر وجود نداشته باشد پس راهی برای دسترسی به اطلاعات وجود نخواهد داشت. یعنی وظیفه این برنامه گرفتن دسترسی های مورد نیاز شما در گوشی همسر است تا بتواند راه ارتباطی شما را برقرار کند. بنابراین اگر برنامه ای در گوشی همسر وجود نداشته باشد پس راه ارتباطی نیز وجود نخواهد داشت. پس اگر خبری را با عنوان ردیابی گوشی همسر بدون نصب برنامه مشاهده کردید باید بدانید که کاملا دروغ و ناممکن است.

قابلیت های برنامه ردیاب گوشی همسر

این برنامه قابلیت های فراوانی را در اختیار والدین میگذارد که مهم ترین آنها شامل:

 1. کنترل دوربین جلو فرزند
 2. کنترل دوربین عقب فرزند
 3. ارسال پیامک از موبایل فرزند به دیگران
 4. کنترل پیامک های فرزند
 5. لیست تماس های اخیر فرزند
 6. کنترل میکروفون گوشی فرزند
 7. ضبط صدا گوشی فرزند
 8. کنترل ایمیل گوشی فرزند
 9. کنترل پیامرسان ها ( کنترل اینستاگرام فرزند , کنترل تلگرام فرزند , کنترل واتساپ فرزند و… )
 10. لیست اپلیکیشن ها
 11. کنترل مخاطبین فرزند
 12. کنترل عکس های فرزند
 13. ردیابی موقعیت مکانی
 14. کنترل ویدیو ها فرزند
 15. کنترل فایل های شخصی فرزند
 16. و بسیاری دیگر…

برنامه ردیابی گوشی همسر کاملا رایگان

برنامه ردیابی گوشی همسر کاملا رایگان یکی دیگر از عباراتی است که در طول روز میشونیم و احتمالا شما نیز تا به حال از خود پرسیده اید که آیا واقعا نرم افزار ردیابی گوشی همسر به صورت رایگان وجود دارد یا خیر؟ در جواب به این سوال باید بگوییم که هیچ برنامه ی ردیابی رایگان که واقعا کار کند وجود ندارد. زیرا ساخت سیستمی برای ردیابی گوشی همسر بسیار سخت است و کار هر فردی نیست و نیاز به صرف کردن وقت و زمان بسیاری دارد.

برنامه ردیابی گوشی همسر کاملا رایگان
دانلود برنامه ردیاب گوشی همسر رایگان

به همین دلیل عرضه رایگان این برنامه ها هیچ سودی برای سازندگان آن ندارد. بنابراین اگر برنامه ی ردیاب گوشی رایگانی را مشاهده کردید باید بدانید که مطمئنا قابل استفاده نیست و دروغ است و فقط برای مشهور شدن یا سو استفاده از کاربران عرضه شده. به صورت کلی وقتی سازندگان یک اپلیکیشن آن را عرضه میکنند مطمئنا باید در ازای صرف وقتشان برای ساخت آن سیستم به همان میزان سود نیز داشته باشند. بنابراین بنابراین اگر برنامه ی ردیابی به صورت رایگان عرضه میشود پس سازندگان آن هیچ زمانی برای بهبود کارایی آن صرف نکرده اند.

XD SPY برنامه کنترل موبایل همسر از راه دور چیست؟

این برنامه به شما در کنترل موبایل همسر و فرزندانتان کمک میکند و همچنین به شما در شفاف سازی اطلاعات فرزند و خانواده تان یاری میرساند. این برنامه فرصت بزرگی برای حمایت از خانواده فراهم کرده است تا بتوانند بیشتربه فرزندانشان راهنمایی کنند. اگر بخواهیم صادق باشیم باید به شما بگوییم که XD SPY جز مهم ترین اپلیکیشن های موجود است و وجود آن در موبایل سرپرستان خانواده الزامی است.

برنامه ردیاب موبایل فرزند
برنامه ردیابی گوشی فرزندان از دور

یکی ازبهترین نکات در باره این برنامه راه اندازی آسانش است یعنی برای راه اندازی این اپلیکیشن نیازی به یادگیری هیچ حرفه یا آموزشی ندارید. فقط کافی است XD SPY را دانلود و نسخه دوم آن را در گوشی همسر نصب کنید. یعنی شما فقط در یک دقیقه میتوانید به صورت کامل به موبایل همسرتان دسترسی داشته باشید.

روش کار با برنامه ردیاب گوشی همسر

همانطور که پیش تر گفتیم کار با این برنامه بسیار آسان است و نیازی به یادگیری هیچ حرفه ای ندارد فقط کافی است روی دکمه دانلود در زیر کلیک کنید و به صورت مستقیم آن را از معتبرترین برنامه دانلود برنامه در جهان یعنی(play store) دریافت کنید و در موبایل خود و همسرتان راه اندازی کنید.

ویدیو بالا به شما کمک میکند راحت تر موبایل همسر را کنترل کنید و همچنین از صحت داشتن آن به طور کامل اطمینان حاصل کند. همچنین میتوانید تمام قابلیت های این برنامه را مشاهده کنید و از کار کردن آن ها مطمئن شوید.


خانه کنترل موبایل فرزند و همسر برنامه ردیاب گوشی همسر | 100٪ واقعی

User Review
0 (0 votes)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید