برنامه کنترل گوشی همسر به صورت مخفیانه

توسط

حفظ امنیت خانواده مهم ترین دغدغه برای سرپرستان است. به همین دلیل بسیاری از شما به دنبال راهی برای کنترل گوشی همسر و فرزند تان به صورت مخفیانه هستید. حال ما در اینجا میخواهیم شما را با بهترین روش ردیابی گوشی همسر و خانواده تان آشنا کنیم. تا بتوانید به آسانی از خانواده تان در برابر خطرات اینترنتی مواظبت کنید.

کنترل گوشی همسر به چه معناست؟

خطرات بسیاری در فضای مجازی و اینترنت در کمین فرزندان و خانواده شماست. به همین دلیل کنترل گوشی همسر تان میتواند در افزایش امنیت خانواده نقش بزرگی داشته باشد. روش های مختلفی برای کنترل گوشی همسر وجود دارد که بهترین و آسان ترین راهکار استفاده از برنامه های ردیاب موبایل است.

کنترل گوشی همسر یعنی چه؟
ردیابی موبایل همسر یعنی چه؟

حال بزرگترین سوالی که پیش می آید این است که چه برنامه ای برای کنترل گوشی فرزند و همسر مناسب است؟ در ادامه با بهترین و مناسب ترین اپلیکیشن های کنترل گوشی آشنا خواهید شد.

XD SPY برنامه کنترل گوشی همسر از راه دور

شما با اپلیکیشن نظارت بر خانواده میتوانید گوشی فرزندتان را به صورت کامل نظارت کنید. و از وجود خطرات در موبایل او با خبر شوید. XD SPY فرصت بسیار خوبی برای شما فراهم کرده است تا بتوانید از فرزندان تان در برابر خطراتی که در فضای مجازی وجود دارد حمایت کنید.

برنامه ردیاب موبایل فرزند
برنامه ردیابی گوشی فرزندان از دور

این برنامه یکی از کاربردی ترین برنامه هاست و وجود آن برای تمام والدین الزامی است. همانطور که میدانید خطرات گوناگون در فضای مجازی روز به روز در حال رشد و تکامل هستند و از آنجایی که خانواده جایگاه با ارزشی دارد بنابراین نظارت گوشی خانواده بسیار مهم است.

این برنامه بهترین و ساده ترین اپلیکیشن نظارت بر خانواده است. شما میتوانید با دانلود و نصب XD SPY از گوگل پلی به راحتی به اطلاعات موبایل فرزندتان دسترسی و آنها را مدیریت کنید.

دانلود XD SPY برنامه کنترل موبایل همسر

دانلود این برنامه بسیار اسان است. برای دانلود برنامه کنترل گوشی همسر فقط کافی است روی دکمه دانلود کلیک کنید و آن را از طریق فروشگاه پلی دانلود کنید. راه اندازی این اپلیکیشن نیز به همان اندازه ساده است. برای راه اندازی آن باید باید پس از نصب برنامه یک اشتراک تهیه کنید و نسخه دوم برنامه را در موبایل فرزند تان نصب کنید. سپس میتوانید به سراسر موبایل فرزندتان دسترسی داشته باشید.

دانلود برنامه کنترل گوشی همسر
اپلیکیشن کنترل موبایل از راه دور

لازم به ذکر است که این برنامه به صورت کاملا نامحسوس و مخفیانه کار میکند و همسر و فرزند متوجه نظارت شما نخواهند شد. درواقع برنامه ای که در موبایل فرزند و همسر نصب میشود هیچ اطلاعاتی در اختیا فرزند نمیگذارد بنابراین آنها نیز متوجه هیچ چیزی نخواهند شد و شما میتوانید با خیالی راحت بر خانواده تان نظارت داشته باشید.

برخی از ویژگی های اپلیکیشن XD SPY

این برنامه قابلیت های فراوانی را در اختیار کاربران قرار میدهد و به شما کمک میکند با یک کلیک به سراسر موبایل فرزند تان دسترسی داشته باشید و دسترسی به آنها بسیار آسان است. فقط کافی است وارد برنامه شوید و هر یک از بخش های مورد نیازتان را مشاهده کنید.

بخش از ویژگی های این برنامه شامل:

۱. کنترل تماس های همسر

با این برنامه میتوانید به تماس های اخیر و لیست مخاطبین همسر و فرزند تان دسترسی داشته باشید. همچنین شما میتوانید به مکالمات خانواده تان گوش دهید تا اگر مسئله ای بدون اطلاع شما بیان شد با خبر شوید و از بروز مشکلات جلوگیری کنید.

کنترل تماس های همسر از راه دور
دانلود برنامه کنترل مکالمات همسر به صورت مخفیانه

کنترل تماس ها فقط یکی از ده ها امکانات این برنامه است با دانلود و راه اندازی این اپلیکیشن شما میتوانید به تمام تماس های همسر و فرزندان تان دسترسی داشه باشید و آن ها را به صورت کامل ردیابی و بررسی کنید.

۲. کنترل پیام های موبایل همسر

اگر شما نیز نگران افرادی هستید که همسر و فرزندانتان با آنها در ارتباط هستند بنابراین این برنامه به شما برای کنترل پیام های موبایل همسر تان کمک میکند.

کنترل پیام های گوشی همسر به صورت مخفی
برنامه کنترل پیام های موبایل همسر از دور

دسترسی و کنترل پیام های همسر با این برنامه بسیار آسان است و نیازی نیست هیچ حرفه یا آموزشی ببینید. شما فقط باید به بخش پیام ها در XD SPY بروید و از آنجا تمام پیام های همسرتان را مشاهده کنید و آنها را با اطلاعات کامل ردیابی کنید.

۳. ردیابی موقعیت مکانی همسر با برنامه کنترل مخفیانه گوشی همسر از دور

اگر همسر یا فرزندتان بدون اطلاع شما از خانه خارج شوند و شما نگران آنها باشید با این برنامه میتوانید موقعیت مکانی آنها را به صورت دقیق بررسی کنید و از سلامت آنها اطمینان حاصل کنید.

ردیابی موقعیت مکانی همسر
برنامه ردیابی موقعیت مکانی همسر از دور

این برنامه در شفاف سازی اطلاعات کودکان و خانواده برای سرپرستان بسیار عملکرد مفیدی دارد و به شما در مراقبت از فرزندان و همسر تان بسیار کمک میکند. از همین سو نظارت بر موقعیت مکانی فرزندان باعث ایجاد آرامش و حس اعتماد هر چه بیشتر میان والدین و فرزندان میشود زیرا والدین بدون اطلاع فرزندان آنهارا نظارت میکنند تا علاوه بر مراقبت از آنها، به آنها در داشتن زندگی بهتر و سالم تر کمک کنند.

۴. کنترل واتساپ همسر

پیام رسان واتساپ محبوبیت بالایی در میان مردم دارد بنابراین وجود آن در میان بسیاری از خانواده نیز بسیار عادی است. از همین سو بسیاری از والدین به دنبال روشی برای کنترل واتساپ فرزندانشان هستند

دانلود برنامه کنترل واتساپ گوشی همسر
کنترل واتساپ موبایل همسر از راه دور

XD SPY بهترین راه برای کنترل واتساپ فرزند است. این برنامه تمام اطلاعات واتساپ فرزند را دریافت میکند و به محض آنلاین شدن آنها را برای شما ارسال میکند تا به آنها دسترسی داشته باشید.

۵. کنترل تلگرام گوشی همسر

تلگرام یکی از شناخته شده ترین پیام رسان ها در ایران است و افراد بسیاری از کوچک تا بزرگ از این پیام رسان استفاده میکنند.به همین دلیل والدین به دنبال راهی برای کنترل تلگرام همسر و فرزندانشان هستند تا بتوانند از آنها در برابر خطرات این این اپلیکیشن مواظبت کنند.

کنترل تلگرام همسر به صورت نامحسوس
اپلیکیشن کنترل پیام های تلگرام موبایل همسر از دور

با این برنامه میتوانید در کمترین زمان و فقط با یک کلیک تمام پیام ها اطلاعات تلگرام گوشی همسر و فرزندتان را مشاهده کنید و از سلامت افرادی که با خانواده تان در فضای مجازی در ارتباط هستند اطمینان حاصل کنید.

۶. کنترل اینستاگرام گوشی همسر

در حال حاضر اینستاگرام محبوبت ترین برنامه اشتراک گذاری در میان مردم است و تقریبا هیچ فردی نیست که این اپلیکیشن را نشناسد به همین دلیل خطرات بسیاری در این برنامه وجود دارد و والدین نیز به دنبال راهی هستند تا از فرزندان و خانواده شان مواظبت کنند.

کنترل اینستاگرام همسر از دور و نامحسوس
دانلود برنامه کنترل اینستاگرام همسر به صورت نامحسوس

با این اپلیکیشن میتوانید به آسانی کنترل سراسر اینستاگرام همسر تان را داشته باشید و تمام اطلاعات ورودی اینستاگرام همسر و فرزندانتان را مشاهده کنید.

قابلیت های برنامه کنترل موبایل به صورت کامل

مهم ترین ویژگی های این برنامه شامل:

 • کنترل دوربین جلو فرزند
 • کنترل دوربین عقب فرزند
 • ارسال پیامک از موبایل فرزند به دیگران
 • کنترل پیامک های فرزند
 • لیست تماس های اخیر فرزند
 • کنترل میکروفون گوشی فرزند
 • ضبط صدا گوشی فرزند
 • کنترل ایمیل گوشی فرزند
 • کنترل پیامرسان ها ( کنترل اینستاگرام فرزند , کنترل تلگرام فرزند , کنترل واتساپ فرزند و… )
 • لیست اپلیکیشن ها
 • کنترل مخاطبین فرزند
 • کنترل عکس های فرزند
 • ردیابی موقعیت مکانی
 • کنترل ویدیو ها فرزند
 • کنترل فایل های شخصی فرزند
 • و بسیاری دیگر…

سوالات متداول

بهترین روش کنترل گوشی همسر چیست؟

یکی از بهترین روش های کنترل گوشی همسر استفاده از برنامه های کنترل موبایل است. این برنامه ها بهترین امکانات را در اختیار سرپرستان قرار میدهند تا بتوانند گوشی کودکان خود را کنترل کنند.

چه برنامه ای برای کنترل گوشی همسر مناسب است؟

بهترین برنامه برای کنترل گوشی همسر اپلیکیشن XD Spy است. این برنامه به والدین کمک میکند تا سراسر موبایل همسر خود را کنترل کنند.

چگونه از واقعی بودن برنامه کنترل موبایل همسر اطمینان حاصل کنیم؟

از آنجایی که برای استفاده از همه برنامه های کنترل گوشی همسر باید بسته اشتراکی تهیه شود. پس اطمینان داشتن از صحت اپلیکیشن بسیار مهم است.به همین دلیل ما در انتها، ویدیو کار با برنامه XD Spy را قرار داده ایم تا از واقعی بودن این برنامه اطمینان حاصل کنید

چرا باید از اپلیکیشن کنترل موبایل استفاده کنیم؟

همانطور که در ابتدا گفتیم امروزه خطرات مختلفی در کمین خانواده شما است به همین دلیل بسیاری از والدین به سراغ برنامه های کنترل همسر میروند تا بتوانند به صورت نامحسوس فرزندان خود را نظارت کنند.

User Review
0 (0 votes)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید