روت کردن گوشی چه نتایجی دارد؟ (فواید روت کردن)

توسط

روت کردن گوشی یعنی چه؟

روت کردن گوشی سبب دسترسی مستقیم به همه بخش های گوشی می شود و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی به سراسر گوشی خود دسترسی داشته باشید ما در مقاله روت کردن گوشی چیست و چرا اندروید را روت میکنند؟ توضیح کامل روت کردن گوشی و چرا گوشی را روت می کنند داده ایم.

در اینجا به ضرر ها و فواید روت کردن گوشی می پردازیم.

اگر می خواهید با روت کردن موبایل و عواقب روت کردن گوشی آشنا شوید این مقاله را تا آخر بخوانید.

معایب روت کردن گوشی

با اینکه روت کردن گوشی فواید بسیاری دارد اما ضرر های جبران ناپذیری به دنبال دارد که در اینجا به آنها اشاره کرده ایم.

۱ . روت کردن گوشی را بی مصرف می کند

وقتی که فرایند روت کردن گوشی انجام می شود گوشی بوت شدن را به طور خودکار متوقف می کند و این باعث از بین رفتن کارایی گوشی می شود و نمی توان مثل قبل از آن استفاده کرد چون گوشی شما دیگر قابلیت های قبلی خود را ندارد بنابراین قبل از روت کردن خوب فکر کنید چون در یک لحظه گوشی خود را از دست می دهید!

۲ . انقضای کارت گارانتی بعد روت کردن گوشی

اگر گوشی خود را تازه خریده اید و گارانتی آن هنور تمام نشده باید بدانید که از آنجایی که روت کردن گوشی کاملا به شرایط شرکت سازنده مخالفت دارد و ضد قوانین آن است و به همین دلیل شرکت سازنده گارانتی شما را باطل می کند و از خدمات گارانتی محروم خواهید بود.

۳ . آسیب دیدن گوشی بعد روت کردن

بعد ار روت کردن گوشی ضرر های جبران ناپذیری به تلفن همراه وارد می شود و ممکن است مجبور به پرداخت مبلغ بسیاری برای تعمیر گوشی بعد روت کردن یا عوض کردن آن شوید.چرا گوشی را روت می کنند ؟

در واقع روت کردن گوشی برای ایجاد فضایی سلیقه ای در موبایل است و افراد برای اینکه بتوانند گوشی خود را آنطور که می خواهند کنند روت کردن موبایل را انجام می دهند.

۱ . بهبود باتری بعد روت کردن

روت کردن موبایل راه حل بسیاری از افرادی است که شارژ موبایلشان خیلی زود تمام می شود چون روت کردن گوشی باعث پاسخگویی بهتر باتری می شود.

اما باید توجه داشت که نحوه استفاده اگوشی هم در بهبود باتری گوشی تاثیر دارد و رعایت نکردن نحوه استفاده باعث وارد کردن ضرر هایی به باتری می شود.

۲ . سفارشی سازی گوشی

یکی از مهم ترین اهداف برای روت کردن گوشی سفارشی سازی آن است.

شما با روت کردن گوشی می توانید فونت ها دکمه ها صفحه قفل و هر قسمتی را که بخواهید تغییر دهید.

۳ . اتصال به اینترنت رایگان با روت کردن

در حالت عادی برای استفاده از اینترنت باید پول پرداخت کنید.

اما با روت کردن گوشی می توانید در شرایط خاص گوشی خود را به منبع اینترنت تبدیل کنید و بدون محدودیت از اینترنت استفاده کنید.


برنامه ی کنترل موبایل از راه دور فرزندان

.برای دانلود و نصب اپلیکیشن روی دکمه دانلود کلیک کنید.

User Review
0 (0 votes)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید