اپلیکیشن کنترل تماس های فرزند از راه دور

توسط

با وارد شدن گوشی های هوشمند و تبلت ها به زندگی افراد مختلف جامعه، تغییرات زیادی در زندگی آنها ایجاد شد. این تغییرات گاه بسیار مفید و کارآمد بودند و گاهی نیز موجب به وجود آمدن مشکلات متعدد می شدند. وجود تلفن همراه در زندگی هر فردی واجب است و هم اکنون با بیشتر شدن نقش موبایل در زندگی، بسیاری از کودکان دارای تلفن همراه هستند و به راحتی می توانند با دیگران در تماس باشند. از همین رو والدین نگران سلامتی روحی فرزندان درفضای مجازی هستند و سعی بر کنترل تماس های فرزند از راه دور دارند.


آیا می توان تماس های فرزند را کنترل کرد؟

در جواب به اینکه آیا کنترل تماس های گوشی فرزند امکان پذیر است ؟ باید گفت که بله کاملا امکان پذیر است.

از آنجایی که فرزندان امروزی دنیای بزرگتر و غیرقابل اعتماد تری (اینترنت) را تجربه می‌کنند، مسئولیت والدین سنگین تر از قبل شده و نیاز به آگاهی بیشتر هم بیش از پیش احساس می‌شود.

همانطور که گفتیم نمی توان دستگاه های هوشمند را از دست کودکان بگیریم و آن ها را به طور کامل از دنیای مجازی دور نگه داریم. بنابراین باید راهکارهایی در پیش بگیریم تا بتوانیم کنترل کودکان و نوجوانان را در فضای مجازی داشته باشیم.

شما والدین عزیز دو راه پیش رو دارید:

۱.تجربه و حرفه در زمینه کنترل تماس های گوشی فرزند

در این روش شما باید در زمینه کنترل موبایل به صورت حرفه ای آشنایی کامل داشته باشید.اما از آنجایی که شما به عنوان والدین مهارتی در این زمینه ندارید این روش بسیار زمان بر و دشوار است.

بنابراین ما روش دوم که استفاده از اپلیکیشن کنترل تماس های گوشی فرزند است را پیشنهاد می کنیم.

۲.استفاده از اپلیکیشن کنترل تماس های گوشی فرزند

.شما با داشتن اپلیکیشن کنترل تماس های گوشی فرزند می توانید فقط با یک کلیک لیست مخاطبین و تماس های فرزند را مدیریت کنید. اینگونه متوجه می شوید فرزنتان با چه کسانی در رابطه است و در طول روز با چه کسانی تماس می گیرد.

اگر شما هم به دنبال اپلیکیشن کنترل تماس های گوشی فرزند از راه دور در فضای مجازی باشید حتما تعدادی از آنها را مشاهده کرده اید اما اغلب آنها تضمین شده نیستند و یا درست کار نمی کنند.بنابراین قبل از نصب و استفاده از اپلیکیشن های کنترل تماس های گوشی فرزند حتما به تعداد کاربران آنها دقت کنید.


XD SPY برنامه ی کنترل موبایل از راه دور فرزندان

امنیت خانواده در اینترنت و کنترل فرزندان در فضای مجازی ازجمله دغدغه‌های فکری در زندگی امروزی والدین است.
بنابراین شما والدین عزیز به راهکاری احتیاج دارید که بتوانید بر موبایل فرزندتان نظارت داشته باشید.

اپلیکیشن XD SPY برای شما والدین یک فرصت بسیار بزرگ است تا از فرزندانتان مراقبت کنید.

شما با نصب (XD SPY) میتوانید به راحتی تماس ها و لیست مخاطبین گوشی فرزند و زمان آنلاین شدن فرزندتان را کنترل کنید.

شما با (XD SPY)  میتوانید کنترل واتساپ ، کنترل تلگرام و کنترل اینستاگرام فرزندتان را داشته باشید.همچنین شما میتوانید کنترل موقعیت مکانی فرزند را در دست داشته باشید

(XD SPY) فرصت بسیار خوبی برای شما والدین فراهم کرده تا بتوانید از فرزندانتان در برابر خطراتی که در فضای مجازی وجود دارد حمایت کنید.


دسترسی و کنترل موارد زیر در موبایل فرزندتان فقط با نصب و خرید اشتراک های ما :

.ما در تلاشیم تا به بهبود بنیان خانواده کمک و به فرزندان امنیت و مدیریت همیشگی شما والدین عزیز را هدیه دهیم.

معرفی اپلیکیشن کنترل تماس فرزند ، دانلود برنامه کنترل تماس های فرزند ، معرفی روش کنترل تماس های فرزند از راه دور و نصب برنامه کنترل تماس فرزندان

.برای دانلود و نصب اپلیکیشن روی دکمه دانلود کلیک کنید.

با دادن نظر ۵ ستاره به بهبود سایت کمک کنید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Scroll