کنترل گوشی کودکان

کنترل گوشی کودکان از راه دور و به صورت نامحسوس

توسط

کنترل گوشی کودکان از راه دور

والدین بهترین راهنمایان و محافظان برای فرزندان هستند، چرا که بیشتر از هر کسی خواستار موفقیت و سلامت رفتاری فرزندانشان هستند.امروزه فرزندان زمانی زیادی از زندگی خود را در اینترنت می‌گذرانند و هرقدر که کودکان بزرگ‌تر می‌شوند، نظارت بر فعالیت‌های آنلاین آن‌ها سخت‌تر می‌شود.حتما شما هم به عنوان پدر یا مادر به دنبال راهی برای کنترل گوشی کودکان از راه دور هستید.

حتما می دانید که دنیا نسبت به کودکی شما تغییرات بسیاری کرده است، بنابراین نمی توان گوشی ها و تبلت ها را از دسترس فرزندان دور نگه داشت.

کنترل گوشی کودکان

کنترل کودکان و نوجوانان در فضای مجازی

از آنجایی که فرزندان امروزی دنیای بزرگتر و غیرقابل اعتماد تری (اینترنت) را تجربه می‌کنند، مسئولیت والدین سنگین تر از قبل شده و نیاز به آگاهی بیشتر هم بیش از پیش احساس می‌شود.

همانطور که گفتیم نمی توان دستگاه های هوشمند را از دست کودکان بگیریم و آن ها را به طور کامل از دنیای مجازی دور نگه داریم. بنابراین باید راهکارهایی در پیش بگیریم تا بتوانیم کنترل کودکان و نوجوانان را در فضای مجازی داشته باشیم.


XD SPY برنامه ی کنترل موبایل از راه دور فرزندان

امنیت خانواده در اینترنت و کنترل فرزندان در فضای مجازی ازجمله دغدغه‌های فکری در زندگی امروزی والدین است.
بنابراین شما والدین عزیز به راهکاری احتیاج دارید که بتوانید بر موبایل فرزندتان نظارت داشته باشید.

متاسفانه کنترل موبایل فرزند نیاز به مهارت بسیاری دارد اما اپلیکیشن XD SPY برای شما والدین یک فرصت بسیار بزرگ است تا از فرزندانتان مراقبت کنید.

شما با نصب (XD SPY) میتوانید به راحتی زمان آنلاین شدن فرزندتان را کنترل کنید زیرا (XD SPY) فقط با یک کلیک به شما آنلاین بودن یا نبودن فرزندتان را اطلاع میدهد.

شما با (XD SPY)  میتوانید کنترل واتساپ ، کنترل تلگرام و کنترل اینستاگرام فرزندتان را داشته باشید.همچنین شما میتوانید کنترل موقعیت مکانی فرزند را در دست داشته باشید

(XD SPY) فرصت بسیار خوبی برای شما والدین فراهم کرده تا بتوانید از فرزندانتان در برابر خطراتی که در فضای مجازی وجود دارد حمایت کنید.


دسترسی و کنترل موارد زیر در موبایل فرزندتان فقط با نصب و خرید اشتراک های ما :

.ما در تلاشیم تا به بهبود بنیان خانواده کمک و به فرزندان امنیت و مدیریت همیشگی شما والدین عزیز را هدیه دهیم.


برنامه ی کنترل موبایل از راه دور فرزندان

.برای دانلود و نصب اپلیکیشن روی دکمه دانلود کلیک کنید.


User Review
0 (0 votes)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید